Marley jest międzynarodową firmą działającą w branży materiałów budowlanych. Firma Marley, od początku 1999 r., wchodzi w skład grupy ETEX, zrzeszającej wielu producentów zarówno plastikowych, jak i ciężkich materiałów budowlanych. Firma Marley Polska istnieje od 1995 r., jednak systemy rynnowe Marley dostępne są na polskim rynku już od 1991 roku.
Wszystkie oddziały firmy Marley, zlokalizowane na całym świecie, korzystają z wzajemnych doświadczeń, co przyczynia się do ciągłych ulepszeń wprowadzanych na rynek produktów. Bazując na tych doświadczeniach firma Marley Polska stworzyła ofertę produktów, w skład której wchodzą:
systemy rynnowe
system desek czołowych i podbitek
systemy odwadniające
Equator – system rur i złączek do ciepłej i zimnej wody oraz
do centralnego ogrzewania
systemy sanitarne
systemy wentylacji grawitacyjnej i mechanicznej
drzwi harmonijkowe.

Lindab jest szwedzkim koncernem o ogólnoświatowym zasięgu, specjalizującym się w produkcji nowoczesnych materiałów ze stali dla budownictwa. Lindab Sp. z o. o. powstała w Polsce w 1992 roku w Szczecinie. W 1995 roku siedziba firmy została przeniesiona do Sadowej k/Warszawy, gdzie powstał nowoczesny zakład produkcyjny. Na miejscu wytwarzane są okrągłe kanały wentylacyjne, blachy trapezowe, dachówkowe, blachy płaskie, elementy orynnowania oraz obróbki blacharskie i profile specjalne. Oferta produkcyjna uzupełniana jest o towary wytwarzane w macierzystej firmie w Szwecji poprzez: łaty metalowe, system bezpieczeństwa dachowego, lekkie kształtowniki zimnogięte, budynki w technologii szkieletu stalowego, profile do konstrukcji ścian działowych i nośnych, oraz w Danii poprzez elementy wentylacji i bramy przemysłowe. Rozwój naszej firmy odzwierciedla dynamicznie rozwijający się rynek materiałów budowlanych oraz stały wzrost gospodarczy w Polsce. Konsekwentna praca nad wprowadzeniem na rynek Polski wysokiej jakości produktów potwierdzonej certyfikatami ISO 9002 i 14001 przy zachowaniu bezkompromisowego serwisu przyniosła spodziewane efekty. Dziesięć lat pracy na polskim rynku przyniosło nam pozycję lidera w gronie zagranicznych firm w branży profili budowlanych. U podstaw tego sukcesu leży doświadczenie i nowoczesna technologia wdrażana przez naszą firmę macierzystą oraz stworzony na tej bazie potencjał produkcyjny w Sadowej koło Warszawy. Siłą firmy jest kompleksowość oferowanych systemów w szczególności dla budownictwa przemysłowego. U jej podstaw leży szeroka gama produktów obejmująca profile konstrukcyjne, blachy elewacyjne i dachowe, systemy wentylacyjne i pełny zakres akcesoriów.