VELUX od ponad 75 lat dostarcza produkty najlepszej jakości, to światowy lider w produkcji okien dachowych oraz dostosowanego do nich wyposażenia. Firma została założona w 1942 roku, a swoją nazwę czerpie z dwóch łacińskich słów: VEntilatio (wentylacja) oraz LUX (światło).

Jej założyciel Villum Kann Rasmussen zrewolucjonizował sposób budownictwa oraz styl życia późniejszych pokoleń konstruując pierwsze na świecie okno do poddaszy. Od tej chwili niewykorzystywana wcześniej przestrzeń zaczęła być adaptowana i zamieszkiwana. Ciemne i ponure strychy wypełnione zostały światłem dziennym. Głównym wyrobem firmy VELUX pozostało właśnie okno do poddaszy. Natomiast znak handlowy firmy stał się znakiem o zasięgu międzynarodowym, zastrzeżonym w ponad 70 krajach.

FAKRO to obecnie drugi producent okien dachowych na świecie o 14 procentowym udziale w rynku globalnym. Firma powstała w 1991 roku, jest spółką prywatną, opartą w całości na kapitale polskim. W skład Grupy FAKRO, zatrudniającej łącznie ponad 1600 pracowników, wchodzi 5 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Polsce oraz 8 zagranicznych firm dystrybucyjnych (USA, Anglia, Francja, Niemcy, Holandia, Węgry, Rosja, Ukraina). Obecnie firma stawia na automatyzację produkcji, co pozwala każdego roku zwiększać jej skalę. Całość produkcji oparta jest na nowoczesnych technologiach i w dbałości o środowisko naturalne. Okna dachowe FAKRO sprzedawane są w większości krajów świata, gdzie istnieje zapotrzebowanie na ten produkt. Sprzedaż na eksport stanowi 70% ogólnej produkcji firmy.

Firma OKPOL powstała w 1991 roku. Od początku zajmuje się produkcją i dystrybucją okien dachowych i wyłazów.
Podczas kilkuletniego funkcjonowania firma zdobyła duże doświadczenie i silną pozycję na krajowym rynku. Obecnie jest liderem wśród krajowych producentów okien dachowych.
Potwierdzeniem wysokiej jakości produkowanych wyrobów są liczne nagrody oraz stale poszerzające się grono zadowolonych Klientów.